| elena2009 a întrebat:

Vreau sa devin cantareata si eu am o voce frumoasa asa zic dupa mine voi ce zicei cum pot ajunge cantareata astept raspuns multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cinstit eu tot as vrea si nu stiu coom m-am gindit mereu sa sun la informatii si sa intreb cite ceva dar nu sa primit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa repeti in fiecare zi si sa te rogi la parinti sa te lase la o scoala de muzica si sa repeti pana ce vei ajunge o cantareata pe mine ma cheama pop dana.

| maniac a răspuns:

Te inscrii la canto si de acolo o sa progresezi...cred.Ma rog bft.