| faimosul28 a întrebat:

Vreau sa lucrez pe platforma maritima, ma ajuta cineva? as dori niste adrese sau nr de tel din italia.nu vreau firme din romania!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Incearcă să mergi la Agenția Județeană de Ocupare a Forței de Muncă din orașul tău pentru mai multe informații. Încearcă și pe net, scrie platformă maritimă italia și vezi ce rezultate de căutare îți dă.
Mai poți încerca și la porturile noastre: Constanța, Tulcea, Brăila. Și aceste porturi poate să aibă contracte cu diferite platforme maritime străine (Italia de exemplu).
Îți doresc mult succes.
Pa, pa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscrie-te pe ejobs...in functie de meserie, studii, te vor contacta precis