| MrFunky2 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de vlog.dar chestia e ca imi fuge un ochi,lucru nu prea placut, si nu vreau sa fiu judecat dupa aspect..Adica da,stiu ca voi fii, dar cum sa trec mai repede peste asta?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Simplu: ii lasi pe altii sa vlogheze si tu ramai la stadiul de... spectator happy

| aXy99 a răspuns:

Daca vei fi criticat pentru acest aspect le poti explica ulterior oamenilor problema ta. Conteaza contentul nu aspectul.

| crazypop a răspuns:

Tu chiar crezi ca intereseaza pe cineva acest lucru, daca tu crezi ca o sa devii un vlogger bun, ai idei bune si poti ajuta oamenii cu ideiile tale, apuca-te cu mare drag, ca pe urma o sa te aprecieze foarte mult oamenii si o sa ti multumeasca pentru videoclipurile si informatiile pe care le oferi!

| DarkRose666 a răspuns:

Sigur vei fi judecat chiar daca nu era ochiul gaseau altceva.

| Sarah45 a răspuns:

Te inteleg. Si mie îmi fine ochiul stang. Si vreau sa ma apuc de vlog. Sute la medic de ochii (am uitat cum se numea ) eu am fost si nu mai dat ochelari pentru ca ochiul se duce în stânga si nu e nevoie de ochelari

| mihiai45 a răspuns:

Nu conteaza aspectul fizic daca vrei sa faci ceva fa-o.Asa este lumea cat de perfect sau imerfect esti tot o sa se ia de aspectul fizic nu ai ce face si trebuie sa treci peste problema asta.Si poti sa te apuci si daca nu iti place chestia asta poti sa iti stergi canalul. Eu zic ca nu ai nimic de pierdut daca te apuci. si ai putea sa te duci la un control la ochi