| xDirectioner5 a întrebat:

Mi-a placut de un baiat. dar acum chiar nu mai simt nimic pentru el. dar nu stiu cand se plimba prin clasa cand vreau sa ies se pune in fata usii, ori cand vreau sa trec pe undeva apare si el repede pe acolo... stiu ca nu ma place si asta este chiar bine, dar ce tot vrea?

Răspuns Câştigător
| Finetti1313 a răspuns:

Atentie laughing Incearca sa se bage in seama. Daca face asa si cu alte fete inseamna ca asa e el, dar daca face asa doar cu tine esti sugura ca nu te place?
Daca tu consideri ca nu merita atentia ta spune-i politicos ca vrei sa fi lasata putin in pace si ca nu mai ai timp de el in acel moment. Poate ar trebui sa incerci sa il intrebi "in gluma" de ce face asa si in functie de raspunsul lui o sa stii ce tot vrea laughing baftawinking

1 răspuns:
| LineGuide a răspuns:

Poate vrea putina atentie, sau poate ca te place din nou. Nu poti sa stii niciodata daca te place sau nu, din momentul in care tu iei in considerare decat varianta conform careia el nu mai are sentimente fata de tine.
Mult noroc!