| Antonia006 a întrebat:

Vreau sa urmez Academia de Politie de la Bucuresti. Insa as vrea sa aud si parerea unor studenti de acolo sau fosti studenti, cam cum stau lucrurile pe acolohappy Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| AndreeaDO a răspuns:

Prietenul meu studiaza acolo si viata nu e chiar asa roz.Instructia e destul de grea si comandantii sunt foarte severi.Regulile trebuie respectate pentru ca pedepsele sunt destul de dure(plus ca daca unul greseste platesc toti). Oricum sunt si momente foarte frumoase, inceputul e mai greu happy oricum o sa te descurci nu e dracu' atat de negu happy bafta

| Antonia006 explică (pentru AndreeaDO):

Aha! Multumesc muult!big hug Sper sa fie bine:-s