| maria_5981 a întrebat:

Vreau urgent sa aflu pe ce sa ma axez daca vreau sa dau la drept si sa devin avocata.Va rog mult. Multumesc.

4 răspunsuri:
| Bulinaaaaa a răspuns:

Stinte sociale
istorie

| 2ochicaprui a răspuns:

Ai nevoie de romana (gramatica) si de economie(cls a XIa). Intra pe site-ul lor, al facultatii, si vei vedea ce cer si care sunt conditiile. big grin Multa bafta>big grin

| DrumuriFictive a răspuns:

In principal istorie, insa ai nevoie si de economie.

| escapism a răspuns:

Stiinte sociale...(acolo dau si eu) m-am informat foarte mult cu privinta la acest profil si chiar te ajuta sa urmezi mai departe dreptul...happy