| MinnieSpion a întrebat:

Vroiam sa intreb cine e la liceul militar imi poate spune cum e acolo? Colegi, profesori?

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Crezi ca e important cum sunt profesorii. colegii? mai intii sa reusesti si nu trebuie sa te intereseze de ceilalti tu sa inveti si sa ti faci un viitor

| Kitty a răspuns:

Nu sunt acolo, dar banuiesc ca sti ca sunt reguli stricte, nu poti face ce te taie pe tine capul. In privinta profesorilor cred este ok(sunt severi), iar colegi... ti-i cunosti acolo, sunt colegi ca peste tot...

| Kitty a răspuns:

"colegii", la "iar colegii".