| pantera_6581 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum e la Liceul National Garabet Ibraileanu din Iasi? Va rog mai multe detalii incepand de la profesori, scoala, colegi, banci, etc... dau Fundita.

Răspuns Câştigător
| MMadalina a răspuns:

Eu sunt la Colegiul National Garabet Ibraileanu ( Am devenit colegiulaughing).Ca in orice liceu/scoala/colegiu sunt si profesori de treaba si mai exigenti... Scoala este destul de doatata( adica sunt conditii destul de bune) Despre colegi nu pot sa iti zic prea multe pentru nu stiu cei care vor intra anul acesta la noi la liceu.

O zi buna!

Ps : daca mai vrei detalii cu privire la liceu imi poti trimite un mesaj cu id-ul tau si putem vb pe mess.

2 răspunsuri:
| Forevercool a răspuns:

Pai cauta pe google liceu national iasi si vezi mai multe ceri detalii!

| pantera_6581 explică:

Da am cautat dar... vreau sa aflu parerea elevilor sau a celor care l-au vizitat. pentru ca am auzit mai multe chestii care... nu sunt satisfacatoarebig grin