| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit in casa niste gandacei minusculi care pocnesc atunci cand ii omori si lasa ca un fel de sange (nu sunt sigura ca e sange).
Aseara am gasit cativa in pat, mai multi langa cainele meu. Tin sa mentin ca nu sunt purici. Nu pot sa descriu cum arata pentru ca sunt foarte mici.
Aveti idee ce sunt?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu prea avem de unde sti, caci descrierea e foarte vaga. Poate daca ai pune o poza ar ajuta.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Nu, dar este bine ca să iei insecticide și câinele să nu fie în momentul în care dai cu insecticid.

| Sistemulxxl a răspuns:

Plosnite. Nu te ciupesc?