| Alyna_6570 a întrebat:

As vrea sa va descriu un film pe care il caut de foarte multa vreme. L-am vazut cu cativa ani in urma la tv si as vrea sa-l revad. E un film de groaza. Imi amintesc ceva despre un vrajitor care tot omora un caine slab intr-o piata plina cu oameni iar dupa cateva minute cainele invia din nou. pe urma era un barbat care cred ca se ratacise si a ajuns la o casa unde locuia o femeie frumoasa impreuna cu cineva si aceasta pleca noaptea in cimitir. Aveti vreo idee cum se numea filmul?

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Cred ca era un film foarte romantic: cu unul care omora caini non stop, cu barbati rataciti, cu vrajitori si femei frumoase, cu cimitire noaptea etc. Nu stiu ce film este, dar parca l-as viziona impreuna cu tine happy