| alecssss a întrebat:

Am o mare problema...Am fost plecata o luna de zile si uitasem intr-un sertar de la noptiera 2 lamai. Problema este ca au putrezit pana s-a mancat si putin din lemn. Nu stiu cum sa scap de mirsoul de sfoiag, putred nici nu pot sa il descriu. Am tinut sertarele afara o zi, nu se mai simtea nici un miros, dar daca inchid sertarele si deschid dupa o jumatate de ora sau daca bag ceva in ele prind mirosul acela urat. Am sters cu solutie parfumata de mobila, dar ce sa mai fac sa scap de miros?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In magazinele de profil, gasesti solutie antimucegai.Numai bine.

| deea20130 a răspuns:

Cel mai bun lucru este sa schimbi mobilalaughing