Întrebare recomandată | AlexRo112 a întrebat:

Am o mica problema : Am avut niste pitici ( da pitici, sora mea mai mica e obsedata de ei tongue ) pe pereti, si cred ca nu i-am luat de pe perete de cam... 3-4 ani. Acum i-am scos si a ramas conturul lor negru tongue. Am incercat orice, dar nu a mers. Are cineva idee cu ce as putea sa le acopar? Tinand cont ca peretele e foarte mare, si nu cred ca as putea pune postere. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CLU a răspuns:

Cu clor sau poti da cu vopsea

8 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Vopsea lavabila. Se gaseste si in găletute mici de 1l.

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaMarry a răspuns:

Pune tapet, in cazul in care nu vrei sa varuiesti.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Trebuie sa varuiesti acel perete! Nu iti trebuie mult ci doar o zi. Nu este absolut necesar sa varuiesti toata camera ci doar acel perete si cu cativa zeci de lei, hai 100 de lei iti poti alege chiar o culoare draguta astfel incat sa schimbi un pic aspectul camere. Un perete varuit cu o culoare diversa fata de ceilalti 3 e la moda asa ca succes!

| Ghknn a răspuns:

Ai putea să pui un tablou, să pictezi ceva, să pui tapet.

| Mara14 a răspuns:

Ai incercat sa razui?

| aalexcsanndraa a răspuns:

Varuieste-l! Dar a ramas patat sau plasticul de la ei?