| Nita_Corina_1982 a întrebat:

Am un apartament cu o camera si am un pat pe mijloc vitrina pe tot peretele si un covor mare pe mijloc dar vreau sa modific sa-i fac si fetei un loc de joaca undeva intr-un colti am incercat tote modificarile si nu statea bine am ajuns la concluzia ca trebuie sa elimin din mobila sa o schimb dar e noua de un an
dati-mi si mie un raspuns ce trebuie sa fac

2 răspunsuri:
| DinGri77 a răspuns:

Ar fi trebui sa iei o canapea extensibila si sa inlocuiesti vitrina cu o masuta tv. Of mi se rupe inima, serios sad imi pare rau. Nu prea poti face multe intr-un apartament cu o camera, din punctul asta de vedere. E conceput pentru o singura persoana sau pentru doi fara copii.

| karellia58 a răspuns:

E dificil dar poti incerca sa renunti la ideea de a lasa patul pe mijloc si eventual sa-l apropii cat poti de mult de vitrina astfel s-ar crea spatiul mult dorit, nu este tocmai estetic dar nu ar mai trebui sa renunti la mobila si s-ar crea spatiul dorit.