| Roscataaa a întrebat:

Locuiesc intr-un apartament de 36mp impreuna cu mama mea, iar camera este cam aglomerata.:-s! Peretele paralel cu usa este plin cu mobila, dar daca as muta mobila pe peretele cu usa as avea mult mai mult loc in camera, dar mama spune ca mobila trebuie sa fie pe peretele paralel cu usa.Va rog dati-mi niste sfaturi! funda cea mai buna:*!

4 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Pai ii spui sa te lasa macar un pic de proba, si atunci cred ca va vrea sa te lase:*

| olian a răspuns:

Pai cel mai bine este sai faci mamaei tale o demostratie si apoi o sa decideti amandoua cum va ramane!

| Roscataaa explică:

Da,dar am aparatul de aer conditionat, pe peretele cu usa.deci nu prea pot.crying! Va multumesc dragilorr >big grin

| tinaHd a răspuns (pentru Roscataaa):

Nu ai pentru ce:*