| anonim_4396 a întrebat:

Am zugravit casa pe afara si am stropit geamurile cu amorsa si lavabil de exterior. Cu ce le pot curata?

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La magazinele de bricolaj gasesti o racleta speciala cu lama de otel, in genul celei de mai jos. Ce ramane se sterge cu solutie de geamuri.

http://www.utilul.ro/......812207.jpg

| fabiola a răspuns:

Apa calda si un burete pentru suprafete teflonate!

| zdrangoi a răspuns:

Cu o lama si cu multa rabdare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O carpa inmuiata in benzina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajax - Solutie pentru curatat geamuri, cel mai simplu

| 4BubaNeagra a răspuns:

Cu o carpa uda dai grosu jos de pe geam, si ce ramane intarit pe el, cu o bucatica de lemn happy

| adinaTPU a răspuns:

Incearca usor cu o lama

| z99fun a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri. Am reusit sa le curat cu "Ajax - Solutie pentru curatat geamuri".

| Addinna a răspuns:

Spirt, detergent diluat in apa calda si dacă nu funcționează. Un spaclu sau un cuțit pentru razuire