| XNek0 a întrebat:

Buna seara. Am si eu o intrebare.
M-am mutat intr-o chirie, un apartament destul de mare si vad cam de o luna ca sunt purici. Credeam ca sunt de la pisica, dar ea e british si nu a iesit deloc din casa si nu avea de unde sa aiba. Am dat o cu solutie de doua ori si am vazut ca nu mai are. Cand veni acasa dupa o plecare de trei zile, ciorapii vazui ca sunt PLINI de purici. N-am mai vazut asa ceva. Nu aveai cum sa i numeri la cati erau.
A mai avut cineva problema asta? De unde naiba au venit si cum scap de ei?

Răspuns Câştigător
| Torrpi a răspuns:

Au ramas de la fostul chirias. A facut cineva curatenie acolo dupa plecarea lui?
Acum trebuie facuta dezinsectie. Si tot ce este in casa spalat cu apa cat mai fierbinte. Dar asta e sarcina proprietarului.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Informezi proprietarul de aceasta problema.

| anonimg a răspuns:

Anunți proprietarul. El trebuie să cheme și să plătească o firmă de deratizare. Posibil ca firma să deratizeze de două ori, timp în care ziua nu trebuie să stai în acel apartament.

| ioana748 a răspuns:

Dezinsecție serioasa.

| Cipi1212 a răspuns:

Bună, cel mai bun lucru este să elimini praful din casă. E locul lor de înmulțire.