| swgirl a întrebat:

Are ceva daca nu pun praf de copt in clatitele americane?(pancakes) fundita. :*

7 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Nu... ba chiar cred că ajută foarte mult.

| KompliKat a răspuns:

Trebuie sa pui praf de copt in clatitele americane. Fara nu se poate.
FUNDITA? plz

| LeAnonim1 a răspuns:

Categoric trebuie deoarece ele sunt pufoase:ia gandeste:ele cum se fac pufoase, doar nu din cer, asa. Ele sunt pufoase doar cu:praf de copt saubicarbonat de sodiu si lamaie sau drojdie cu apa zaharoasa. funda

| menax88 a răspuns:

Nu cred ca e ceva. funda te rog.

| MarieBGossipGirl a răspuns:

Exclus! doar cu praf de copt! dar daca vrei, fa experimente big grin Succes*)

| razvan05 a răspuns:

DA! asta e cel mai important ingredient! pai ele trebuie sa iasa mai umflate si pufoase si fara praf de copt nu mai sunt pancakes! deci da, trebuie sa pui praf de copt. succes si pofta buna!winking

| Ge3orGexD a răspuns:

Ar trebui sa pui pentru a avea un gust mai bun si pentru ca clatitele sa arate mai bine