| FashionDiva a întrebat:

As vrea sa imi amenajez curtea dar oscilez intre echipa http://www.amenajari-de-lux.ro si www.firma-amenajari-interioare.com... a lucrat cineva cu ei? Sau aveti pe altcineva?

Va multumesc. Este urgent va rog.

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu am lucrat cu acel e firme, dar stiu ca atunci cind lucrezi cu o firma, te costa destul de mult. Daca vrei sa iti amenajezi curtea si nu ai cu cine, eu cu sotia mea ma pot oferi sa te ajut. Facem o echipa extraordinara, ea vine cu ideile, eu cu realizarea, si facem totul la un pret acceptabil, si, asa cum s-a intimplat si pina acum, cu siguranta la sfirsit vei fi multumita pe deplin. Totul e sa comunicam pentru a face ca curtea ta sa arate cit mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde locuiesti, am firma de amenajari interioare, nu-ti place nu platesti