| bya2000 a întrebat:

Anul acesta nu merg la mare.
Ce sa fac ca sa ma simt ca la mare acasa?
Sa imi amenajez curtea sau ceva de genul.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| abc11 a răspuns:

happy cred ca iti poti pune o piscina mare gonflabila in curte si poti improviza un sezlong iar ca sa fie si mai relaxant iti poti face o limonada.Nu prea am ideiwinking poate te-am ajutat... funda?

2 răspunsuri:
| sorinae a răspuns:

Poti sa-ti cumperi o piscina... si sa faci plaja in curte asa am facut si eu, pe un prosop ai sta bine P.s : piscina nu trebuie sa fie prea mare, iti trebuie una in care poti sa te racoresti de caldura cea mare.

| Andrei2343434343434343 a răspuns:

Du-te ma la piscina! laughing) Si esti ca la mare. Ehh nu ai nisip da nu conteaza. laughing

Întrebări recente