| DenisaO98 a întrebat:

A mai cumpărat cineva covor de pe eMAG? Dacă da, sunteți mulțumiți de calitatea produsului?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu are relevanta. Emag este doar o platforma de cumparaturi, nu produc ei mărfurile si de cele mai multe ori nici nu le furnizează. Covorul cumpărat de tine poate sa fie de cea mai buna calitate, tesut de cubaneze virgine din lana de oaie nepaleza, iar al meu unul chinezesc desenat pe folie de polietilena.
Partea buna e ca indiferent de calitate, emagul îți permite sa returnezi produsul in 30 de zile.

| Violleta2022 a răspuns:

Calitatea se reflecta in pret!
Cele ieftine, sunt de calitatea a doua sau a III-a!

| DenisaO98 explică (pentru Violleta2022):

Am înțeles. Mulțumesc!