| ACat a întrebat:

As vrea sa imi redecorez camera. Imi puteti da cateva idei?( link-uri cu poze ). As vrea ceva in gen...o camera cu postere sau poze pe pereti daca se poate. big grin Fundita!

Răspuns Câştigător
| Razeph a răspuns:

Asta depinde de preferintele tale, poti sa pui postere cu trupele sau cataretii preferati sau cu actorii tai preferati, din orice domeniu iti place happy

1 răspuns:
| Whatever123 a răspuns:

Se poarta albul, si cat mai simplu, fara prea multa mobila. Iti recomandbig grin Poti da culoare camerei prin tablouri