| CristinaCrisy a întrebat:

Urmeaza sa imi redecorez camera si am nevoie de idei multe. m am gandit deja sa imi pun parchet alb si tabet, cred thinking Vreau ceva modern si elegant. Poate imi puteti pune poze :d multeac :*

2 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Poti decora un perete cu un tabet in forma de linii groase pe verticala, cu verde si alb, sa varieze. Apoi o canapea, gen patul sa fie, o mica noptiera si un fotoliu langa, unde este atasata o veioza de noapte. Asta pe peretele cu tapetul. Pe partea cealalta, un dulap de haine mari, din pamant si pana in tavan, iar undeva langa dulap, biroul, dar ai grija sa iti vina lumina naturala! Din pacate nu am poza. Imagineaza-ti.

| Adytzzuy a răspuns:

Eu zic sa nu-ti pui tapet ci sati desenezi niste desene pe pereti cum ar fi http://miyaijutsu.wordpress.com/......reti870-2/
Asta am pictato eu si a iesit super!