| Kata_Katalin__ajgx a întrebat:

Buna! Cum sa procedez daca display-ul frigiderului meu cu doua usi,no frost, Beko cu dispencer de apa nu mai functioneaza indicand doar jumatati de cifre iar luminile interioare sunt stinse el totusi functionand? Multumesc mult!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe garantia lui ai un numar de telefon. Vei lua legatura cu cel mai apropiat service si-ti vor schimba display-ul si ti-l vor repara.
Ai si aici posibilitatea sa-i suni: https://www.beko.ro/contact