| cinevaiubestepealtcineva a întrebat:

big grin Care sunt cele mai bune pastile de tantari big grin?

Răspuns Câştigător
| ׺°”˜`”°º× a răspuns:

Dupa parerea mea niciunalaughing...totusi poti sa folosesti RAID. Daca nu mai bine ia'ti un spray cu ala sigur scapi de ei. Ex de spray'uri bunesmug :raid, kiltox.la magazin iti spune vanzatoare care il are mai bun happy

Succes l-a scapat de tantariwinking
funditabatting eyelashes

11 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Erau unele foarte bune, Ragon, ambalate intr-un staniol verde, insa de vreo doi ani nu mai gasesc. Actionau foarte rapid si omorau nu numai tantarii, ci si mustele, fluturii de noapte si orice alte insecte zburatoare.

| Adredemesconf a răspuns:

Raid...happy La mine astea functioneaza.
O zi buna!

| Cretaker a răspuns:

Paracetamol

| roxanau a răspuns:

Aroxol sau Baygon

Răspuns utilizator avertizat
| allleeeee a răspuns:

Cele pe care le folosesc si sunt destul de bune sunt Raid :
http://www.papet.ro/......-g0690.jpg

| Miяu a răspuns:

Raid

si

naftalina laughinglaughing

| Dianné a răspuns:

Spira si Raid happy

| MDE94 a răspuns:

RAID omoara tantarii cat ai zice peste laughing :d

| sylvie a răspuns:

Cred ca Raid Laminat.
Baygon miroase urat.
Spira Mat au un miros placut, atat de placut ca nu le displace nici tantarilor.

| Someone_1110 a răspuns:

Raid, da nu de ala nou care zice ca omoara muste si tantari, ci din ala cu pastilute albastre. Le vezi tu in magazin. Is cele mai bune!