| CataCatalin994 a întrebat:

Pastilele de tantari sunt daunatoare pisicilor? Nu am cum sa dorm fara pastile de tantari in apartament ca ma omoara, dar mi-e frica sa nu le faca rau pisicilor pe termen lung.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Am gasit in lidl un aparat care merge la priza si are 2 leduri ultraviolete. Trag tantarii acolo ramas bun raid. https://m.emag.ro/......D5CP5FBBM/

| CataCatalin994 explică (pentru mgtow):

Cat a costat? Pe eMAG e 30 dar de obicei in supermarket-uri e mai scump. Si mai trebuie sa schimbi ceva la el sau odata luat doar il tii in priza si gata?

| mgtow a răspuns (pentru CataCatalin994):

Se tine in priza. Cred ca 6£ nu stau in tara. Dar e sin amazon sau ebay

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Teoretic, nu. Dar de ce nu pui plase la geamuri?!?

| CataCatalin994 explică (pentru mihai69):

Am plase, intra cand deschid usa.

| WhiteLife a răspuns:

Foloseste repelent, sau bratari. Gasesti in farmacii o groaza de variante.

| Hdhdj a răspuns:

Mai bine ia un aparat. Nu e prea scump. Normal nu ar trebui să le afecteze pe pisici acele pastile.