| Taniia a întrebat:

Sunt din Timisoara si caut o garsoniera de vanzare.Stiti ceva site-uri unde as putea gasi mai ieftine? In principal, vreau una nemobilata.(Nu stiu daca am nimerit categoria)

Funda!

Răspuns Câştigător
| carla2010 a răspuns:

Buna. Eu am apelat la o agentie ca sa gasesc repede ceea ce voiam (ca locatie, costuri, cerinte). Am ales de pe http://www.gimo.ro/agentii/ Eu sunt din alt oras, dar sigur vei gasi exemple si de acolo. Site-ul are destul de multe oferte imobiliare, atat pentru inchiriere cat si pentru vanzare. Succes!

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra pe tocmai.ro si cauti ce doresti
O zi bunahappy

| Oana92 a răspuns:

Publitim. Si te sfatuiesc sa nu apelezi la agentiile imobiliare...au niste tarife de iti vine sa plangi, aproximativ 60%din chirie; daca te gandesti ca trebuie sa dai chiria in avans si garantie nu cred ca iti convine sa dai o gramada de bani pe comision. Garsoniera ieftina(vorba vine ieftine) gasesti cam pe la 150 de euro.In publitim ai si poze, e drept ca sunt orientative pentru ca sunt facute din unghiurile potrivite, dar macar iti poti face o idee. Bafta!

| Oana92 a răspuns:

Aaaa...si inca un sfat:cand intri in bloc sa vizitezi locuinta arunca un ochi pe afisier sa vezi cum e treaba cu intretinerea:cand se plateste, cat se plateste si mai ales cum stau vecinii cu restantele.

| BlueViP a răspuns:

Poti cauta pe tocmai.ro