| brokxy a întrebat:

Tocmai am cumparat o centrala pe gaz si as vrea sa stiu cat ar costa pe luna (la casa) cu calorifere vreo 4 calorifere funcionale, bine am cumparat 8 dar celelalte camere sunt goale si acolo caloriferele vor fii oprite. Cam cat ar costa pe luna? E pe gaz si e conectata si la curent.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Depinde de câtă căldură faci, de izolația exterioară, de suprafața de incălzit. Intrebare vagă. Intre 200 și 1000 pe lună iarna