| Alexandruuu88 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Mi-am cumparat ieri un cantar digital westwood...si nu stiu cum sa il pornesc.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Schimba-i bateria, si daca nu merge nici asa, trimite-l inapoi. l-ai cumparat de pe vreun site? sau magazin?

5 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Pai n-are instructiuni? laughing nu cred ca ti l-a vandut fara! laughing

| RoyDupuis a răspuns:

Te-ai uitat daca are baterie? sau poate ca sunt chiar consumate deja... mai stii?

| dannyel86 a răspuns:

Cantarul trebuie sa aiba un capac pe partea cealalta, acolo unde ai acces la baterie, dar si la setarile cantarului (inchis/deschis; unitatea de masurare). Verifica produsul pe toate partile, pentru a gasi o cale de acces la baterie. Daca nu are butoane la vedere, cu siguranta unde e localizata bateria exista un buton care sa activeze cantarul. Daca nu obtii rezultatul asteptat, ne spui modelul exact si poate ne facem o idee.

| Alexandruuu88 explică:

Da am urmat instructiunile, tot nu merge! Oare o fi bateria de vina?

| Alexandruuu88 explică (pentru RoyDupuis):

Nu...din praktiker.Dar doamna a zis ceva legat de siguranta...

| RoyDupuis a răspuns (pentru Alexandruuu88):

Schimba-i bateria, si daca nu merge nici asa, trimite-l inapoi. l-ai cumparat de pe vreun site? sau magazin?