| punckt13angels a întrebat:

Am si eu o intrebare, cum se scoate guma de mestecat de pe pantaloni?

5 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Eu i-am pus in congelator.

| stlucian a răspuns:

O metoda incercata si care a dat rezultate, se uda pantalonii local si se baga in congelator! Poate intr-o punga. Dupa ce s-au intarit, se scoate guma destul de usor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa te chinui sa bagi pantalonii in congelator cand poti aplica gheata pe ei? guma se va intarii si se va curata ca si noroiul, auzi la eilaughing sa bage pantalonii in congelator, iti crapa mintea fratelaughing

| LIN2010 a răspuns:

Da,metoda cu racirea in congelator functioneaza, eu am reusit.Succes

| suMRed34 a răspuns:

Sunt doua modalitati, ori la cald, ori la rece.La rece : ii bagi in congelator si dupa "razuiesti" guma.La cald : pui o hartie pe locul unde e guma si calci peste hartia aceea si guma se va desprinde. Sper ca ti-am fost de folos.