| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi confectionez o coada de drac?
am nevoie urgent...

Răspuns Câştigător
| karellia58 a răspuns:

Ia o bucata de material negru, lungimea ti-o stabilesti tu, ruleaza-l strans, pana obtii grosimea care o doresti, coase-l sau lipeste-l cu superglue.La unul din capete coase-i o bucata din acelasi material taiat fasii subtiri, subtiri. Celalalt capat il cosi de costumul care vrei sa-l sa- imbraci.

1 răspuns:
| keshaYRY a răspuns:

Putin material rosu, vata (sau poti baga un bat in interior). Cosi materialul si adaugi putin puf la varf... nu stiu. Sper ca te-am ajutat