| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Vreau sa-mi spuneti: care sunt cele mai bune centrale termice (de apartament) pe gaz? NU cele mai scumpe. Vreau ceva mediu la pret.
Si fara raspunsuri cum da Cristi din Bucuresti!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca să iti spunem ce ti-ai dori tu, ar trebui sa le fi folosit pe toate care există pe piata din Romania. Eu folosesc doar centrala Ferroli, de vreo sase ani. Nu am probleme cu ea.

| Elelei a răspuns (pentru darrio2007):

Am intrebat sa-mi spuneti din experienta voastra. Pentru ca pe siteurile de vanzari, toate sunt cele mai grozave. Evident, isi lauda marfa ca sa o poata vinde. Si m-am mai gandit ca pe aici sunt care lucreaza in domeniu si pot spune adevarul neavand interes sa minta.

| sierra1 a răspuns (pentru Elelei):

La aceiași bani, TOATE sunt cam la fel - diferă poate forma, designul... Deci ar trebui să-ți fie perpendicular. Caut-o pe cea având cea mai lungă garanție (vezi că eon oferă ceva interesant)

| Elelei a răspuns:

Sa stii ca nu primesti punctele pentru asa ceva!

| Elelei a răspuns:

Am observat ca obisnuiesti sa dai mereu primul raspuns. Si niciodata bun.

| AdrianUrsut a răspuns:

Aici gasesti informatii valoroase, fara a fi avantajat intr-un fel sau altul vreun brand: https://www.2pareri.ro/......ce-pe-gaz/

| DanielaAncuta a răspuns:

Din experienta recomand Viessmann. Pentru apartament Vitodens 050 este cea mai potrivita, eu sunt foarte multumit, fiabila, economica, schimbatoarele din inox.