| radule a întrebat:

Buna Ziua am si eu o intrebarea daca cineva pote sa imi raspunda asi fi ffff fericit ......am si eu iepuri si am 2 femele carea am fata acum de 2 zile si nu inteleg de ce nu si-au smuls par pentru ai acoperi? sau de ce a fatata in 2 zile?

2 răspunsuri:
| iurii75 a răspuns:

Le lipseşte instinctul matern, dăi la carne. Rare cazuri ca la a doua fătare să fie ok. dacă la prima nu sa îngrijit de pui.

| radule explică (pentru iurii75):

E si asta o varianta dar eu zic ca e o problema carea ar putea fi tratata dar nu stiu excat cum!