| boborock2011 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva ce detergent pentru masina de spalat vase ar fi ok, pentru program scurt de 30 min? Mersi

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Ai incercat sa speli fara detergent? Eu am incercat pe vase aproape curate dar la temperaturi ridicate și s-au spălat ok.

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Finish e cel mai bun dar e și foarte scump.
https://clovis.ro/......alat-vase/

| boborock2011 explică (pentru Lioana):

Am finish ( poate chiar prea mult din cauza unui concurs ).
Dar ma gandesc ca totusi, nu ar fi ok sa fie ceva lichid incat in 30 minute ( 60 grade ) sa se si dizolve sa si spele?
Este un program pentru vase care nu au fost atat de mundare, care s-au folosit la o masa.

| Lioana a răspuns (pentru boborock2011):

Ai incercat sa speli fara detergent? Eu am incercat pe vase aproape curate dar la temperaturi ridicate și s-au spălat ok.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca fairy e foarte bun si pentru masina.

| ViolettaNaty123 a răspuns:

Buna,eu iti recomand sa folosesti sano, este foarte eficient pentru masina de spalat vase, sper ca te-am ajutat