| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa sa te consilieze un specialist in design interior?

3 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cateva sute de euro. Depinde de suprafata, ce ti-ai dori etc. Eu am cunoscut un cuplu de artisti care ofereau si consultanta pe design interior/exterior, uneori pe bani, uneori pe servicii, uneori pe nimic...

| Barajag a răspuns:

Intre 5 si 15 euro pe mp...depinde de pretentiile fiecaruia.

| florar a răspuns:

Acceseaza situl orasului tau, acolo trebuie sa gasesti o categorie gen utile sau utilitare sau alta indicatie gen
trebuie sa gasesti firme specializate. sau intreaba un prieten...