| kAps UNikA a întrebat:

Care este animalutul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Catelusii! Ii iubesc! Oricum eu iubesc toate animalutele, si daca vad un porumbel ranit am grija de el, sau pisica orice! Sunt mai miloasa de felul meu.happy

51 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Animalul meu preferat este leul.

| Arthur a răspuns:

batting eyelashes Pisica

| Arthur a răspuns:

Inafara de pisica, il prefer si pe prietenul meu.hee hee

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Eu sunt o mare iubitoare de animale si le iubesc pe toate in acelasi mod. Fiecare specie trebuie ocrotita, trebuie sa incercam sa conservam mediul natural in care traiesc.
Din animalele de companie eu am avut: papagali (perusi), caine (setter irlandez) si motan (bilamenz seal-point). Dintre toate am ramas doar cu motanul, pe care il cresc acum ai mei deoarece eu locuiesc in Germania acum si am o fetita mica si nu doresc sa ia alergie de la parul motanului.
Motanul este animalul pe care il iubesc cel mai tare din toate animalele de companie pe care le-am avut.
Sarbatori fericite!

Abh
| Abh a răspuns:

Eu am doua broaste testoase.

| mircea a răspuns:

Pisica, adica felina aceea domesticita, de casa!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Vaca... vorbesc foarte serios...imi plac la nebunie.Am si o mini colectie de vacute de plus love struck

| uzzi92 a răspuns:

Blonda cu silicoane laughing

| waXonwaXoff a răspuns:

Nu vreau să stric lanţul format numai din maţe dar mie îmi plac câinii.

nony
| nony a răspuns:

Animalutul meu preferat este. tigroaica =p~

| AvalohAlyn a răspuns:

Hamsterul. E atat de dragalas si frumos si plus ca e usor de intretinut.

| inna a răspuns:

Pisica.

| JoJo a răspuns:

Porcusorii de guineeahappy

| Kidu a răspuns:

Cainele si iepurele.happypuppy dog eyes

| broscutsaaa a răspuns:

Cutuu` love struck si ratonii love struckhee hee

| Pinkyx a răspuns:

Ador Pisicile:X

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Imi plac catelushilove struck

| Majj a răspuns:

Domestic-Dihorul
Salbatic-Pantera neagra

Răspuns utilizator avertizat
| theStar a răspuns:

Pisica.imi place foarte mult si de aceea am una si in casahappy. e o rasfatata si o alintatatongue

| Gabii a răspuns:

Pisicalove struck

| AnemonaP a răspuns:

Toate animalele le iubesc dar cel mai mult si cel mai mult pisica.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Si mie tot cainii. tongue

| Alex_7297 a răspuns:

Mie îmi place animăluţul ăla aye-aye laughing (google it!). laughing

| OnWeed a răspuns:

Mie imi plac cainii. big grin

| Dianna_8523 a răspuns:

Mie imi plac papagalii happy

| perceive a răspuns:

Cainii, pisicile, porcusorii de guineea si iepurii