| samynța a întrebat:

Care este animalutul vostru de companie preferat al meu bichonul maltez al vostru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si al meu este tot bichon-ul maltez. Nu, de fapt, animalul meu de companie preferat este bichonul MEU malttez love struck big grin!
Ti-as da si o poza cu el, dar nu am cum. In orice caz, daca ai numarul din aprilie 2011 din Cool Girl, vezi ca este pe undeva pe la sfarsit o poza cu el. Il cheama Fram love struck

14 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Pitbull terrier

| eL3cTr0 a răspuns:

Shobolanu' ciobanesc happy

| eL3cTr0 a răspuns:

Shobolanu` Dalmatian happy

| BlackR0se a răspuns:

Aaa...pekinezul canadian :x
uite deastia
http://www.magic-ro.com/poze_incarcate_de_clienti/10820013076_1.jpg
:X:X:X:X:X:X

| Cookie28 a răspuns:

Imi place cainele din rasa Ciobanesc German.

| TeoooStefan a răspuns:

Cainele Husky =p~

| Goofy a răspuns:

La fel, il iubesc, am avut unul si mi la calcat trenul crying, si am mai vrut unul dar tata nu a mai vrut sa-mi ea, zicea ca ar costa prea mult straight face.

| TpuNoName123 a răspuns:

Bichon-ul Frisee.

| Love25 a răspuns:

Cainele love struck.Cel mai mult imi place Sharpey`ul big grin!

| alex9109 a răspuns:

Ciobanescul german

| sorynm a răspuns:

Tekelul big grin

| Lucian_3571 a răspuns:

Pechinezul

| adrian05 a răspuns:

Rottweiler

| AlexAlex_2025 a răspuns:

Broscuta Testoasa.