| ANONIM61 a întrebat:

Care sunt materialele necesare pentru o fosa(canalizare)
-Lungime:2.5 metri
-Inaltime:2.5 metri

Răspuns Câştigător
| adevar a răspuns:

Adolf, te inseli. SGA (Sistemul de gestionare a apelor) impune, in functie de mai multi factori, construirea unei fose septice sau accepta solutia unei statii de epurare (sau combinat). Iar pentru anonim, fosa e diferita de canaliazare si nu inteleg exact ce vrei. Cred ca te referi la chestiile alea mari vidanjabile, iar cea mai buna solutie e sa o achizitonezi din comert si sa o ingropi sau sa o pui intr-o incapere subterana, din beton armat.

7 răspunsuri:
| adevar a răspuns:

Pai cat e de lata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://cerculet.com/u.php?user=hamzaboy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum spun legile, fosele sint interzise indiferent de modul lor de constructie. Acum se folosesc si se aproba numai statii de epurare.
Asa ca, esti impotriva legii!
( adolf )

| rub1yanna a răspuns:

Daca aveti nevoie de o echipa profesionista si accesibila ca si pret pentru vidanjare sau desfundare canal va recomand sa apelati cu incredere la http://vidanjare-desfundare-canal.net Numai bine!

| ANONIM61 explică:

Eu ma refeream la o fantana...ca o canalizare(nu prea mare)

| ANONIM61 explică:

Care sunt materialele?

| ANONIM61 explică:

-Lungime:2.5 metri

-Inaltime:2.5 metri

-Latime:2, 5 metri