| anonim_4396 a întrebat:

Cat ar costa 25m gard forjat si 25m gard beton ceva mai inalt @2m inaltime la un loc

Răspuns Câştigător
| Vechilu_Irinel_Claudiu_1980 a răspuns:

Depinde de model si de fierul din care este facut eu lucrez si la mine pleaca de la 350 mp fier de 12 patrat brut

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Ce sa inteleg prin gard forjat? Eventual fier forjat. Mai rentabil este sa ridici gardul cu boltari de beton, iar la urma sa il tencuiesti.

| persseuss a răspuns:

70 milioane

| Konkretline a răspuns:

Un gard din beton prefabricat porneste de la 95 lei pe metru liniar in functie de model si metoda de montaj. Aici gasiti mai multe informatii despre preturile acestor garduri din beton:
http://www.gardbeton.eu/preturi.php