| Dante947 a întrebat:

Cat costa pe metru patrat de facut un gard din piatra rustica in intregime?

Răspuns Câştigător
| mega a răspuns:

Pentru.structura gard:-sapatura+fierarie+dulgherie+turnare+decofrare...8, 5E/mp, iar in cazul in care betonul se face manual...9, 5E/mp
-pentru.placare piatra rustica...7, 5E/mp
pentru mai multe detalii, sunati la 021.667.77.59

2 răspunsuri:
| Dante947 explică:

Mersi, dar eu nu caut pe cineva. Tatal meu face unul si e pentru prima data. De aceea ar vrea sa stie cat sa ia pe el. Scuze ca nu am mentionat asta in intrebare happy

| assa a răspuns:

Stiu eu pe cineva care ar putea sa faca gardul. im: byaanahi2008