| Cuuukii a întrebat:

Cat inseamna 69.000EURO in lei? Ms anticipat
Merita atata un apartament cu 4 camere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2miliarde 900 de milioane lei vechi.eu zic ca merita dar conteaza si conditiile cu care este dotat.

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La cursul de referinta al BNR de astazi(4, 234 lei/euro) inseamna 292. 146 lei noi. Nu pot spune, depinde de o multime de factori pe care nu ii indici: in ce localitate este apartamentul, zona din localitate, vechimea constructiei, etaj(daca e in bloc), vecini, starea apartamentului etc. Exista foarte mari diferente intre localitati si chiar intr-o localitate, in functie de cele enumerate si de altele. Numai bine!

| Cuuukii explică:

Multumesc pentru raspunsuri! O zi buna!

| LiaLiuta a răspuns:

In lei noi inseamna 294630. In lei vechi 2. 946. 300. 000. Vreo 3 miliarde de lei vechi. Da se merita, cam asta este pretul unui ap cu 3 camere. Dar depinde foarte mult si unde este situat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici poti vedea pretul real al unor locuinte vandute direct d ecatre proprietari http://bit.ly/bbz4rB

| Ingerasull99 a răspuns:

Mie mi se pare mica suma asta pentru un apartament de 4 camere, eu stau in mangalia la vreo 100 m de mare, se vede marea din casa, stau la parter, am 3 camera si anul trecut ni sa oferit o oferta de 100. 000 euro! concluziile tragele singur!

| pitesti a răspuns:

Aproximativ 292146 RON. Depinde in ce zona si in ce oras e situat apartamentul.happy

| Vlad132 a răspuns:

Vreo 2. 5-3 miliarde merita... dar depinde si de zona si de oras

| Vlad132 a răspuns:

Ingerasull99 tu stai la o 100 de metri de mare asa ca gandeste si tu putin

| Karuna a răspuns:

69. 000X cursul oficial, in jur de 4. 3=...calculeaza tu...
depinde de suprafata apartamentului, localitatea in care e, si, in localitate de pozitie...In general NU merita!