| Alina_9283 a întrebat:

Merita un apartament 3 camere 135 000 EUR?

15 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Are parchet placat cu aur? mi se pare cam scump ...na acum depinde cat de mari sunt camerele,

| DjTactumare a răspuns:

la suma asta imi cumparam 400-500m de teren pe linga bucuresti si imi faceam si o casa cu 3 camere plus dependinte, mai gindeste-te, daca doresti unele informatii sau sfaturi imi poti lasa mesaj pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de oras, zona, facilitati etc. Pretul se stabileste in functie de mai multe criterii, iar tu nu oferi nici un indiciu.

| antonG a răspuns:

Daca e un apartament normal (comunist) din Romania si nu e ceva extravagant (zona superbuna, suprafata enorma, cladire de patrimoniu, stiu eu...), e foarte scump.

| danielahopes a răspuns:

Nu merita adica daca are gresie, parchet, termopane ar merita dar asa nu cred si deesigur si caldura iarna din calorifere.

| Moderator a răspuns:

Daca este pe Coasta de Azur da. Daca este oriunde in Romania, NU!

| alex_9656 a răspuns:

Eu card ca nu: Acum depinde de oras, zona, marimea camerelor si buget $$$$$.

| Irinel123 a răspuns:

Eu zic ca nu se merita depinde ce lux este in acele camere

| Arlechino a răspuns:

Nu, din fericire preturile au scazut in sectorul imobiliar, merita sa fie doar intr-o zona centrala si blocul sa fie nou, altfel nu happy

| Daddy_5394 a răspuns:

Depinde in ce zona este. daca ii intr-o zona buna.si linistita...sau cat de spatioase sunt camerele...si bineinteles ca daca ai bani.dar nu cred ca ar merita.chiar asa de multbig grin
si pentru banii asia.a`r trebui sa fie zugravit.mobilat.cu toate dotarilebig grin
fundita plz:X:X:X

| flavyusss a răspuns:

Depinde si ce are in acele camere...dar cred ca merita... daca ai bani

| alinutza98 a răspuns:

Depinde de cum arata apartamentul unde este situat etc.

| Alina_9283 explică:

Apartamentul este intr-o zona de vile (Valea Oltului - la 5 min de cele 2 mall uri), mobilat si utilat complet, curte interioara, zona vile, bloc S+P+2E+M, an costructie 2009. Merita?

| Alina_9283 explică:

Aaah si am uitat sa spun suprafata: 120 mp!

| Alina_9283 explică:

Valea Oltului e in Drumul Taberei (scuze celor care stiu deja) happy