| DanielDanny a întrebat:

Ce e mai bun sa iau sa prind soareci, lipici in tub sa le fac eu sau cartoane delea deja facute?

Sunt bune de ceva alea pregatite? Puteam sa pun grau dar nu vreau sa "lesine" prin pereti, mai sunt si altfel de capcane care sa-i prinda pe loc?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste o pisica! happy

| mihai69 a răspuns:

Sunt bune ambele tipuri. Le-am testat.
Dar și metoda cu castronul și nuca funcționează.

| Strwberrs a răspuns:

Buna! Pune-le de alea deja pregatite, sunt mai sigure! de asemenea, mai pune-le si otravuri de acelea de sobolani si soareci.(eu folosesc de aceea de la Ratimor, si o recomand cu incredere) sper sa te ajute si pe tine! Byeee=)