Întrebare recomandată | MihaelaGh a întrebat:

Ce firme de saltele premium sunt mai bune?

Răspuns Câştigător
| monicaserban94 a răspuns:

Morfeus saltele premium made in Italia importator http://www.giuliaconfort.ro

8 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Dormeo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
din cate am auzit saltelele dormeo sunt de inalta calitate.
O zi buna.

| MagicOneT a răspuns:

Http://www.saltconfort.ro/

De Dormeo e doar publicitate si preturi mari, calitate 0

| niculita4tpu a răspuns:

Eu am facut patul pe comanda si l-am luat cu saltea cu tot, am ales una Memory Alina, dar aveau mai multe modele. Mi-a convenit sa iau si patul si salteaua deodata de la http://www.mobilakoncept.ro/ pentru ca asa s-au potrivit la fix si nu a trebuit sa ma mai stresez cu masuratul. Suna si tu la ei si vezi daca vand si separat saltele, nu doar cu paturi la pachet. Sunt misto astea cu spuma memory, se muleaza dupa corp si iti tin corpul in pozitie corecta, isi disperseaza puntele de tensiune

| nextmt a răspuns:

Magniflex sunt saltele foarte bune, dar si pretul este pe masura.

| anonymus77 a răspuns:

Dormeo laughing))))

| Izabellaiza a răspuns:

Dormeo sau de la DomusFlex, de la OrtoFlex, Salteaua Idromem 5, saltelele elite de www.pesaltele-online.ro, sau pe IKEA sau... exista si saltele bune din arcuri independente + cocos + latex, sau arcuri independente + latex, arcuri independente + memory foam, saltele din poliuretan + memory foam, saltele din poliuretani si suprafata de latex, saltele latex (doar peste 20 cm), saltele din cocos si latex (straturi), etc-etc, pentru fiecare cum doreste, pofteste si se simte bine...

| Delphe a răspuns:

Dormeo, ca aia ii de bastani! ♥