| Mirakoper a întrebat:

Ce flori de sezon sunt in luna august de culoarea rosie si alb? M-ar interesa pentru decoratiuni florale pentru nunta mea

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite ce am gasit.
http://www.karena.ro/......alistii!-/
Casa de piatra si sa fiti fericiti:)

| Band12Nikki a răspuns:

Buna!
Scrie pe google "flori de august rosii si albe" sau cum vrei tu. Si cauta pe acolo. Pentru ca eu, tot ce pot sa-ti spun este ca floarea ce-a mai de sezon si potrivita pentru nunti, sunt trandafirii. Dau un aier de romantism. Mai sunt si lalelele. Dar nu stiu ce sa zic. Daca sunt potriviti, sau nu. Asa ca daca cauti tu. O sa gasesti exact la ce te gandesti. Ceva pe placul tau, si al partenerului tau.
Sper ca te-am ajutat!