| palpAbil1real a întrebat:

Cine stie un magazin in Bucuresti de unde pot cumpara seminte de condimente (pentru plantat)... ma refer la seminte de rozmarin, tarhon, cimbrisor, etc

Răspuns Câştigător
| Osirius a răspuns:

Iti recomand Bricostore pentru ca stii sigur ca va rasari ce scrie pe pachet.
La buticurile de la coltul strazii sau in piata poti cumpara seminte de cimbru si te trezesti ca iese papadie...

7 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Bricostore,Baumax,Practiker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le gasesti gata plantate in ghivece in marile mall-uri

| palpAbil1real explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca le gasesc gata plantate dar eu vreau sa le plantez euwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru palpAbil1real):

Atunci cumperi seminte de la plafarwinking o sa fie mai multe dar nu face nimic

| Dia230 a răspuns:

Cauta un magazin agricol

| palpAbil1real explică (pentru Dia230):

Se pare ca asta incerc sa facwinking

| TeoStephany96 a răspuns:

Poti sa te duci in orice piata si ca intrebi o vanzatoare si iti da ea seminte sau te trimite ea de unde iti poti lua