| tdeea6 a întrebat:

Cu ce pot sa scot oja de pe covor...cat mai repede sa nu observe mama?

3 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Ia incearca cu acetona. si freaca cu un servetel curat sau altceva curat!
stiu asta pentru ca pe haine mergehee hee.
intoarcel cumva. [asta daca se poate]

| tdeea6 explică:

Da mersi am facut si cu acetona si cu biocartpet si pata abia de se mai observa...mersi muult

| Papusika_4806 a răspuns:

Pf, si eu la fel am patit, insa pe patura si sunt disperata deoarece nu iese cu acetona, acetona mareste pata si o intinde, trebuie un detergent, incearca cu venish pentru covoare si insista asupra petei sau biocarpet, sper ca ti-a fost de ajutor.