| eugen42 a întrebat:

Cum pot sa agat o oglinda pe tavan?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

iei o oglinda cu 2 gauri iar in tavan dai o gaura unde poti pune un carlig si de acolo poti agata oglinda.nu te-ai exprimat cum trebuie-vrei ca oglinda sa fie cu fata in jos sau doar agatata de perete? daca vrei sa fie cu fata in jos o poti lipi cu adeziv special pentru asa ceva.depinde despre ce situatie vorbesti...

5 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

La o intrebare atit de simplu prezentata un raspuns tot atit de simplu. O lipesti pe tavan si-i bati un cui in mijloc.

| monicaclaudia a răspuns:

Ei silicon )) nu mas increde prea tare eu sunt de acord cu mike e ceea ce as face si eu.) daca tot vrei sa o agheti de tavan.))

| somebody a răspuns:

E foarte simplu. O lipesti cu silicon neutral.Sa ai grija sa fie neutral ca altfel ies pete pe oglinda.Si fara frica pentru ca ramane suspendata si fara proptea sau alt ceva de sustinete.Succes.winking

| cristinela a răspuns:

cu dibluri

| Doru_traila a răspuns:

Exista un tip de lipici special, adeziv pentru oglinzi. Dar, din cate am inteles eu, odata ce pui o oglinda pe tavan, nu poti sa o mai scoti. Trebuie sa distrugi tavanul si sa-l cladesti la loc.