| marinela_3653 a întrebat:

Cum se scot petele de mucegai de pe jaluzele verticale?

4 răspunsuri:
| andreylarentiu a răspuns:

Incerca metoda de aici www.zuum.ro/pagina.php?id=477 la mine a mers

| RwoarrxKandii a răspuns:

Incearca cu sapun >)))))

Răspuns utilizator avertizat
| ANTIMUCEGAI a răspuns:

Www.antimucegai.ro. aici gasesti raspuns la problemele tale. siguri ai tamplarie pvc. cand se face condens in jurul geamului inseaman ca nu aveti izolatie injurul geamului pe exterior. nu imi spune ca ai izolat cu polistiren prin interior. ai facut cea mai mare greseala. efectiv ti-ai bagat punctul de roua in casa. punct de roua este temperatura la care vaporii se transforma in condens.