| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste sfaturi. Vreau sa-mi vand apartamentul si ma gandeam ca daca i-as mai face niste imbunatatiri, as putea sa-l vand mai scump. Nu are termopane, nu e recent zugravit, usile sunt cam vechi, insa e in stare buna. Oare daca ii pun termopane si schimb usile + zugraveala, o sa iasa mai mult la pret? Ori pe ce se pune pret? Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca renovezi apartamentul iti poti scoate banii pe renovare dublu si-l poti vinde mai repede.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La cum au scazut preturile la imobiliare nu te astepta sa creasca prea mult.Chiar daca il renovezi.Depinde si de zona, daca blocul este cu bulina. Oricum, succes.

| thalyslly a răspuns:

Sigur ca o sa iasa mai mult.dar trebuie sa studiezi piata inainte.sa vezi cu cat se vand apartamentele in zona ta ( cu si fara termopane)

| aly1alyca a răspuns:

Super idee

| Bijuterii_Tyara_1987 a răspuns:

Pentru tamplarie pvc cu geam termopan şi reparatii termopane îţi recomand www.ideal-termopan.ro specialiştii in termopane. Pt a vinde casă îţi recomand cea mai bună agenţie imobiliara de pe piaţă, www.eliteimob.ro cei care vând case, vile, apartamente, terenuri, spatii comerciale şi afaceri.