| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste site-uri de unde pot downloada(poate fara virusi) programe 3d pentru design interior(amenajari interioare). Am nevoie urgentahappy.

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Nu stiu daca vei gasi asa ceva. eu am tot cautat, caci ma ocup de pictura decorativa (pe pereti) si am vrut sa imi creez proprile incaperi in care sa plasez lucrarile mele (pentru portofoliu), dar nu am reusit sa gasesc nimic. acum lucrez cu CorelDraw, iau imagini cu incaperi goale de pe net, si imi plasez pe ele lucrarile (poti vedea unele din ele pe http://picasaweb.google.com/cristim2/PicturaDecorativa#) - nici nu vei face diferenta intre cele reale si cele realizate in CorelDraw - cele virtuale. poti face ceea ce doresti si cu autocad, dar e inspaimintator de complex, si iti ia mult timp pina sa inveti sa il folosesti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rhinoceros este foarte simplu de folosit, dai cautare in google si il gasesti